Lennart Rodhe litografi
2018-12-22
601138
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe, daterad 1976, numrerad 38/50, färglitografi, bildstorlek ca 12x16 cm