Pär Siegård oljemålning
2018-12-22
601134
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PÄR SIEGÅRD (1877-1961): abstrakt porträtt, signerad Pär Siegård, olja på pannå, ca 38x30 cm