Alfred William Finch oljemålning
2019-01-05
601127
| Klubbat belopp | 1 850 EUR |
| Utropspris | 1 800 EUR |
ALFRED WILLIAM FINCH (1854-1930) Forsande vatten, signerad samt otydligt daterad, olja på pannå, 40x55 cm