Reinhold Ljunggren Stockholm
2018-12-26
601108
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Djurgårdsfärjan Stockholm, signerade R. Ljunggren och numrerad 195/310, färglitografi, bildmått ca 28x38,5 cm