Cecilia Haupt
2018-12-25
601100
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): Pitbull, signerad och numrerad 40/260, digital print, 28x38 cm. Oramat blad.