Petter Thoen
2018-12-23
601087
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): litografier, 2 st, signerade Thoen, numrerade 6/90 samt 10/90, ca 36x30 cm. Oramade