Anders Udd
2018-12-23
601084
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Skåp, signerad och numrerad Anders Udd, 1/50, digital print, bildmått 32x42 cm