Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-12-22
600946
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Pastoralt landskap, 1800-talets första hälft, olja på duk, största mått ca 21x27 cm
Krackelyr