Vjeteslav oljemålning
2018-12-21
600881
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Fasan, signerad, V Kliuchnikov, olja på duk, ca 41x56 cm, oramad