Fat Japan 1900-tal
2018-12-22
600875
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 1 par, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, dekor av sångfågel på prunuskvist vid klippavsats i underglasyrblått, brättet med stiliserad bladbård, diameter ca 45 cm
Smärre repor