Bordslampa empirestil
2018-12-21
600863
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, empirestil, delvis förgylld, kannelerat skaft, fot och pipa med växtornamentik, pergamentskärm, total höjd ca 49,5 cm
Bruksslitage