Olle Lindgren oljemålning
2018-12-21
600808
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE LINDGREN (1930-2018): abstrakt komposition, monogramsignerad OL, datering a tergo -67, olja på duk, ca 56x56 cm