Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Stockholms inlopp, signerad och daterad Å Nothberg 1943, olja på pannå, ca 32x41 cm
600807
2018-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här