Vaser samt bojan
2018-12-25
600802
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN SAMT 3 VASER, Kina, 1800-tal, porslin, höjd 18-29 cm
skador, nagg, lagningar