Oidentifierad konstnär
2018-12-22
600771
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gårdssmotiv, olja på duk, ca 45x55 cm
Dukskada, krackeleringar