Carl Johan De Geer fotografi
2018-12-21
600721
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CARL JOHAN DE GEER (född 1938): "Äkta Warhol, fotografi,signerad och daterad atergo Carl Johan De Geer Äkta Warhol 1968 16/50 2011, bildmått ca 24x36 cm