Per-Åke Persson C-print

Per-Åke Persson C-print
Per-Åke Persson C-print
Per-Åke Persson C-print
Per-Åke Persson C-print

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "New York 05.30", signerad, numrerad och daterad Per-Åke Persson New York 2002, EA testfoto/monteringfotografi, C-print, ca 48x99 cm

600718

2018-12-22