Einar Jolin
2018-12-21
600695
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad, EA 18/20, färglitografi, bildmått ca 55x46,5 cm