Einar Jolin
2018-12-21
600694
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad EA 18/20, färglitografi, bildmått mått ca 46x54 cm