Akvarell
2018-12-21
600685
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CAMILLE DE CHANTEREINE (?-1847): Blomsterstilleben, signerad och daterad Paris 1833, akvarell, ca 31x22 cm
Repor, smärre färgbortfall