Ljusstake barock 1700-tal mässing
2018-12-22
600679
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKE, mässing, senbarock, 1700-tal, höjd ca 15 cm
Bruksslitage, ålderspatina