Vägglampa
2018-12-21
600658
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPA, omkring 1900-talets mitt, lackerad genombruten skärm, stomme i mässing, längd från vägg ca 75 cm
Slitage, del av strömbrytare saknas