Georges Braque färglitografi
2018-12-21
600637
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963): L´oiseau jaune, monogramsignerad i plåten, färglitografi, 1959, 37x64 cm, Litteratur: Vallier, Maeght 1031
Mittveck