Champagnekylare 1900-tal
2018-12-21
600423
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets första hälft, flätad dekor i mässing, höjd 20,5, diameter 21 cm
Bruksslitage