Champagnekylare 1900-tal
2018-12-20
600422
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets första hälft, dekor av vindruvsklasar, höjd 22, diameter 21,5 cm
Bruksslitage