Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KALLE BERGGREN (1949-2013), Stockholms tunnelbana, signerad och daterad Berggren -79, akvarell, ca 22x28 cm
Zustandsbeschreibung
600269
2018-12-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner