Byrå sengustaviansk stil
2018-12-20
600241
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad med valnöt och mahogny, skiva i marmor, beslag i mässing, höjd ca 76, 78x47 cm
Slitage, repor