Buddha Kina brons
2018-12-21
600211
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BUDDHA, brons, Kina, 1900-tal, sittande, höjd ca 15 cm
Slitage, sockel saknas