Ulrica Hydman Vallien
2018-12-20
600201
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2008): Figurkomposition, signerad, numrerad 38/160, färglitografi, bildmått ca 42x30 cm
Ej examinerad ur ramen