Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2018-12-20
600197
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärlekspar, signerad, provtryck, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm
Ej examinerad ur ramen