Komposition Kina
2018-12-21
600063
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina 1900-tal): Komposition, signerad, blandteknik, ca 49x64 cm