Gouache Kina
2018-12-21
600048
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOUACHE, på siden, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av kvinnor på terrass, ca 83x39 cm
Fläckar, slitage