Byrå
2018-12-20
599988
| Klubbat belopp | 9 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, Nordeuropa, fanerad med valnöt, beslag i mässing, höjd ca 82, 114x62 cm
Slitage, sprickor, lagningar, renoverad, senare backstycke, ett lås och nyckel saknas