Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
TERRIN med lock, KANNA, flintgods, 1900-talets första hälft, Göteborg, dekor med tomtar, höjd 16-17 cm
Lock med smärre spricka, nagg, bruksslitage
599987
2018-12-19