Väggarmaturer 1980-tal
2018-12-19
599943
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGARMATURER, 1 par, 1980-tal, stomme i mässing, rökfärgad glaskupa, etikettmärkning "Miranda", höjd ca 60 cm
Smärre bucklor