Tallrikar Famille rose 1700-tal
2018-12-19
599924
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, dekor i emaljfärger, järnoxid samt guld, diameter ca 23 cm
Mindre kant nagg