Bordslampa marmor
2018-12-19
599837
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, marmor, dekor i mässing, total höjd inkl skärm ca 72 cm
Smärre nagg