Bordslampor alabaster
2018-12-19
599836
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, alabaster, total höjd inkl skärm ca 45 cm
Socklarna (i plast) med skador, mindre nagg