Scroll Kina
2018-12-19
599643
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets början, motiv av man bland moln, kalligrafi samt sigill, ca 125x65 cm
Veck, slitage