Roland Svensson
2018-12-17
599642
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 28/350, färglitografi, bildmått ca 26x20 cm