Bordslampor 1970-tal
2018-12-19
599630
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 5 st, 1970-tal, mässing, höjd inkl sockell ca 21-43 cm
Brukslitage, smärre skador