Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPOR, 3 st, 1970-tal, mässing, varav en undertill märkt NAFA samt en Franzéns Alvesta, höjd inkl sockel 44-52 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, smärre skador
599614
2018-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner