Bord 1960/70-tal
2018-12-17
599568
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1 par, 1960/70-tal, stomme i svartlackerad metall, dekordelar i imiterad mässing, glasskivor, fothylsor i mässing, höjd ca 56, 46x36 cm
Brukslitage