Taklampa barockstil 1900-tal
2018-12-18
599526
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, barockstil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 5 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 57, diameter 45 cm
Prismor saknas, lampskärmar med slitage