Klubbat för:
1 900 SEK
2 500 SEK
APPLIQUER, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och mörkpatinerad brons, för 3 ljus vardera, höjd ca 17, djupp 26 cm
Bruksslitage
599514
2018-12-20