Byrå sengustaviansk
2018-12-16
599490
| Klubbat belopp | 22 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BYRÅ, omkring 1800, sengustaviansk, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, skiva av kalksten, höjd 81, 91x 45 cm
Lösa lister medföljer, repor, smärre skador, nyckel saknas