Ljusstakar
2018-12-16
599442
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 4 st, omkring 1900, nysilver, höjd 23 cm
En något sned, mindre bucklor, slitage