Charles Sjöholm oljemålning
2018-12-15
599388
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Motiv från Vaxholmsbåt, signerad, olja på pannå, ca 33x45 cm