Golvlampa
Avslutad
2018-12-15
599355
| Klubbat belopp | 650 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, pelarformat skaft, höjd ca 153 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen