Silver 1800-tal och 1900-tal
2018-12-17
599331
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SKEDAR, STRÖSKED, silver, 18/1900-tal, varierande modeller, vikt ca 757 g
Slitage, gravyr